Vliv úroveň hladiny cukru v krvi pro snížení hmotnosti

Publikace

Více spotřebitelů světa, kde viditelnost wysokoprzetworzonych produkty ve vašem dosáhne, přijde i lidí s obezitou a problémy s hmotností. Není čas na vaření a také často pro něj jíst způsobuje, že fungování lidé jsou vybírání položek, které pozitivně ovlivňují ukládání tuku. Nejhorší ze všeho je, tento problém ovlivňuje také mládež. Proč se to koná?

To, co potřebujete vědět, na toto téma

To, co potřebujete vědět, na toto témaCukr stojí za procesy, které se dějí v těle Pro úložný prostor a také spalování tuku v těle reagují na dvou hormonů: inzulínu a také glukagon. Inzulín je hormon, který řídí hladinu glukózy stupňů, ovládající se, není to přehnané. Glukagon má antagonistický vliv na inzulín. Když krev je stejně procento cukru, glukagon je pověřena dodat. Jen to, co je partnerství s těmito hormonální činidla má wysokoprzetworzona jídlo? Velmi velké. Typ potraviny nezdravé potraviny, sladké potraviny, některé druhy ovoce jsou výrobky s vysokým glykemickým indexem. Glykemický index je krok dopadů položku na úroveň glukózy v krvi 2-3 hodiny po konzumaci. Konzumovat položky s vysokým indexem vyvolávají prudký nárůst hladiny glukózy v krvi stupňů, což následně je signál pro inzulín na tuto úroveň snížit. Inzulín odstraňuje glukózy z krve, většinou v játrech i kosterních svalech, stejně jako je-li tělo nemůže využít, bude jistě být uchovávány ve formě triglyceridů (TG) v tuku. Právě tady začíná problém.

Počet jednoduchých cukrů ve stravě je jen, jak to bude vypadat naše tělo. Pokud mnoho z nich, a na vrcholu se, že cvičení je snížena, cukr přemění na triglyceridy, stejně jako uložen jako tuk. Pokud každodenního menu se skládá obvykle z jednoduché sacharidy, a také proto, bílý chléb, bílé těstoviny, bílá rýže, a tak dále, hladiny glukózy v krvi prudce stoupnou, stejně jako náhlé bolesti inzulínu budou okamžitě odstraněny z oběhu. V důsledku toho není jeho mozkové tkáně, pro které vitaminy a minerální nástroj. Pokud mozek nemá, z které čerpá sílu, nachází signál, že potřebuje cukr, který vytváří hladovým chuť k jídlu. Výsledek se týká těla, stejně jako, že v důsledku hromadění tukové tkáně. Více často, tělo je cukr stupňů stoupá nad normální, více normální hladiny inzulínu v krvi, je překročena. Tyto podmínky ovlivňují růst obezity, aterosklerózy, stejně jako riziko kardiovaskulárních onemocnění. Opakující se plnění této dietní plán, a také absence cvičení po nějaké době vede k inzulínové rezistence, stejně jako další, kterým diabetes mellitus typ II.

Tělo hubnutí

Tělo hubnutíNormální hladina cukru v krvi je řízena inzulinem. Její konzistentní obvinění v důsledku skutečnosti, že tělo získá používá se k ní často na vysoké úrovni. Tady začíná být více unsusceptible jeho dopady. To přináší stav, kdy vysoké hladiny inzulínu v krvi není minimalizovat hladinu cukru v ní. Tento stav pre-diabetes. Vysoké hladiny inzulínu v krvi může přinést nadměrné hmotnosti v oblasti břicha, nadváha, vysoký krevní tlak, vysokou hladinu lipidů stupňů v krvi. Jejich viditelnost, následně, by mohly mít dopad na rozvoj kardiovaskulárních onemocnění a rakoviny. Inzulín také ovlivňuje hladinu kortizolu, tzv. stresu a úzkosti, hormon, který ovlivňuje růst zánětlivých postupy. Pro procesy související s rozbijaniem tuku splňuje dříve poukázal na to, glukagonu. Jeho úkol-zničení tukové tkáně, hladiny triglyceridů k uvolnění cukru. Když propuštěn, to je to glukagon? Když hladina cukru v krvi je velmi snížena úroveň. Jako výsledek, aby se dopady hubnutí dietní plán, mějte na paměti, že je důležité, není množství, ale kvalita potravin záleží.

Začít s, co potřebujete vyrovnat se s závislost na cukru, která se hodí těla v různých obtíží. S dieta plány pro spalování tuků, pojďme zhodnotit své návyky náročné, nechte je přemýšlet o tom, kde můžeme začít. Přesně to, co bude mnohem jednodušší pro nás, aby to, co je nejvíce tvrdý a wdrażajmy v životě jejich monitorings. Jen mějte na paměti jedno: je to využití stravy povzbuzující sklo dopady, aniž by se změnila stravovací chování jistě nebude nic dělat, protože na měsíc boje proti kg, na své vlastní (protože jste často jíst na dietu, že budete potřebovat, stejně jako vy nechcete), bude to jistě povede k tomu, že je mosting pravděpodobné, že na oslavu úžasnou postavu, jsem konečně získal to, v pekárně nebo pizzerie. Pak, Ano, to bude, a liber bude jistě vrátí mnohem rychleji, než očekáváte. Péče pro na vlastní pěst, kontrolovat hladinu cukru v krvi úroveň půstu a také po jídle, a také mějte na paměti, že příliš vysoká i nízká hladina krevní glukózy může být nebezpečné pro zdraví. Takže ujistěte se, že standardy byly skutečně zachována.